Gdy chcemy zareklamować swoją firmę, oferowane usługi lub produkty, jedną z najważniejszych rzeczy jest zapewnienie jej widoczności i sprawienie, że potencjalni klienci dowiedzą się o ofercie. Z tego powodu folie reklamowe stanowią tak ważne narzędzie marketingowe. Gdy umieścimy je na szybie, aucie lub innej, płaskiej powierzchni, sprawimy, że każdy przechodzień będzie w stanie zobaczyć nasze logo, hasło reklamowe lub krótką prezentację asortymentu. Dzięki temu firma może zapaść w pamięci wielu ludziom, którzy w przyszłości będą mogli skorzystać z jej usług lub nabyć towary.

Oferowane produkty stanowią również doskonały sposób na zadbanie o dekorację wnętrza siedziby firmy lub sklepu. Jeśli będzie ono ładnie się prezentować, klienci chętniej będą nas odwiedzać, a zatrudnianym przez nas fachowcom będzie się przyjemniej pracowało.

Folie reklamowe uniwersalne to produkty dedykowane dla biur oraz firm w celu stworzenia czytelnej reklamy, informacji czy dekoracji. Materiały ploterowe, jednobarwne nadają się do cięcia na ploterze w celu tworzenia dowolnych kształtów czy liter. Stosowane są też do oklejania wszystkich płaskich powierzchni. Folie na dywany czy asfaltowe to świetny nośnik reklamowy do aplikacji w każdym miejscu. Szeroki wybór dostępnych kolorów pozwala na dobranie produktu do barw firmowych lub aranżacji danego wnętrza. Oferowane folie posiadają już warstwę kleju, dlatego montaż jest bardzo łatwy.

Folie uniwersalne i reklamowe

Folia na asfalt Asphalt Art szer.122 cm x 1mb

Folia na asfalt  Asphalt Art szer.122 cm x 1mb
Folia na asfalt Asphalt Art szer.122 cm x 1mb

Folia na asfalt  Asphalt Art to folia aluminiowa na asfalt, na kostkę brukową, cement i inne trudne podłoża. Dostępna w szer. 122 cm, druk UV, lateks.

Cena dotyczy zakupu 1 mb w szerokości 122 cm .

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 395,00 zł (netto: 321,14 zł )
mb

Folia na dywany Tex Walk szer.122 cm x 1mb

 Folia na dywany  Tex Walk  szer.122 cm x 1mb
Folia na dywany Tex Walk szer.122 cm x 1mb

Folia na dywany Tex Walk dostępna w szer. 122 cm, druk solwentowy, druk UV, lateks .

Podana cena dotyczy 1mb w szerokości 122 cm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 113,80 zł (netto: 92,52 zł )
mb
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl
Sklep internetowy od home.pl